רכשו את אלבום צלילי הכלייזמר

רכשו קטעי שמע מתוך האלבום או את דיסק המארז הכפול במלואו באמצעות iTunes. על מנת לרכוש את האלבום יש ללחוץ על הלינק הראשון ברשימת הלינקים למטה ולפעול על פי הוראות האתר, או ללחץ על ההטמעה של עמוד ה- iTunes שלנו בעמוד זה באתר. במידה ואתם לא מצליחים לרכוש או נתקלים בבעיה כלשהי אל תהססו לפנות אילנו בטלפון או על ידי אימייל.

אודות האלבום

האלבום הוקלט בהופעה חיה במסגרת פסטיבל הכליזמרים בצפת 2013 בבימה המרכזית: "כיכר המעין הרדום". באלבום זה תוכלו ליהנות מקטעי שמע שייקחו אתכם למסע נוסטלגי בזמן- מוזיקת כליזמר קלאסית ממיטב המסורת היהודית של מזרח אירופה דרך פיוטים מוכרים ואהובים. הקטעים המוזיקלים ליוו את סיפורו של העם היהודי לאורך השנים שהשתוקק לעלות ולהתיישב בארץ הקודש וביטאו יותר מכל דבר אחד את השמחה הגדולה של ההתיישבות בארץ ישראל.

הקטעים באלבום

באלבום ניתן למצוא מחרוזת שמחה וסוחפת: "מחרוזת חתונות" שכולם מזוהים עם השירים בתוכה, שילבנו גם שירים מסורתיים אחרים דוגמת "דונה דונה", קטעים מהמקורות כמו "עושה שלום במרומיו", שירים על ירושלים בירתנו שנכתבו על ידי מלחינים ישראלים וקובצו למחרוזת קיצבית ומקפיצה: "מחרוזת ירושלים", תוסיפו לזה את "לו הייתי רוטשילד" במקצב חדש ושונה מהמקור, הצ'ארדש הידוע, ה"קדאצ'קה הרומנית ועוד ועוד והרי לפניכם אלבום מגוון, עשיר ורחב היקף. כל הקטעים עובדו מחדש על ידי עמרי ריבלין ואמיר קובלסקי (שניים מנגני ההרכב המנגנים על אקורדיון וקלידים) ומקבלים ביטוי חם ומרגש מסולן הלהקה: מקסים סולניקר יחד עם המתופף אמיר ברסלר והפסנתרן יאיר סתוי.

המוזיקאים המשתתפים באלבום:

מקסים סולניקר - קלרינט
עמרי ריבלין - אקורדיון
אמיר קובלסקי - קלידים
אמיר ברסלר – תופים

לחצו להגדלה